RİZE İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRLÜĞÜ

17. Uluslararası Dağcılık Turizm ve Yayla Şenliği 03-07 Ağustos 2015 Tarihlerinde Gerçekleştirildi

 
 

       Kaçkar Dağcılık Rafting Kayak İhtisas Spor Kulübü’nün bu yıl 17.sini gerçekleştirdiği Uluslararası Dağcılık Turizm ve Yayla Şenliği 03-07 Ağustos 2015 tarihleri arasında gerçekleştirildi.

       KDRK Yönetim Kurulu Başkanı Ö. Erdoğan Muradoğlu yaptığı açıklamada: “Gerçekleştirdiğimiz Rize 17. Uluslararası Dağcılık Turizm ve Yayla Şenliği ilimize gelen dağcıların turizm çeşitliliğine dağcılık sporunu da katarak ilimizin ve ülkemizin tanıtımına ulusal ve uluslararası boyutta katkı sağlamıştır. KDRK olarak kesintisiz 17 yıldır yapmakta olduğumuz Dağcılık ve Turizm Şenliğinin gerçekleşmesinde yardımları ve katkıları olan başta sayın Valimiz Ersin Yazıcı'ya Belediye Başkanımız Sn.Prof.Dr. Reşat Kasap'a, Rize İl Genel Meclis Başkanı Sn. Mehmet Kazancı'ya, Kültür ve Turizm İl Müdürümüz Sn. İsmail Hocaoğlu'na, Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Sn. Mustafa Çelik'e, Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğüne, Rize Ticaret Borsası Başkanlığına, Yeşilçay Yurtkur Müdürü Sn Ensar Mutlu'ya ve basınımızın güzide temsilcilerine Yönetim Kurulu adına Şükranlarımı sunuyorum.
Ulusal ve Uluslararasından 95 Dağ ve doğa severin katıldığı etkinliğimize 48 kişi ile zirve tırmanışı gerçekleştiren KDRK Teknik ekibine, başta Dağcılık İl temsilcimiz Antrenör Mehmet Emin Ayhan, Antrenör Selçuk Çolak, Antrenör Uğur Melih Topçu, Antrenör Burak Kural, Kamp Müdürümüz Barış Belli'ye, gizli kahramanlarımız sporcularımıza ve organizasyonu yapan yönetim kurulu üyelerimize bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum.
” dedi.